Przeprowadziliśmy już ponad 10 tysięcy udanych transplantacji włosów. Nasi specjaliści zadbają o twoje nowe włosy.
Istniejemy już ponad 10 lat. Doświadczenie naszych specjalistów jest ciągle pogłębiane. Ilość graftów do 5000. Oferujemy darmową konsultacje dla każdego!
dowiedz się więcej

Dla pacjenta

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

 

Przed zamiarem przeszczepu włosów, należy skracać włosy odpowiednio wcześniej i powtarzać to by przyzwyczaić się do krótkiej fryzury. W dzień operacji włosy scinane są całkowicie by można było prościej pobrać mieszki włosów. Pacjent powinien przygotować się jak do normalnego zabiegu, nie pić kawy nie spożywać napojów kofeinowych jak i alkoholu przynajmniej 24 godziny przed zabiegiem. Każdy pacjent powinien mieć na sobie rozpinaną koszulę i takie nosić jakiś czas by nie podrażniać nowo przeszczepionych włosów po przez sciąganie koszulki. 

 

ETAP I

 

W etpie pierwszym nasz specjalista określa miejsce pobrania mieszków włosów najczęściej jest to potylica. 

 

ETAP II

 

Etap drugi to pobranie mieszków włosów i odpowiednie przygotowanie ich do wszczepienia. Następnie projektuje się linie włosów. W tym etapie ustala się linie czołową włosów tak by wszystko wyglądało naturalnie. W tym etapie też otwiera się kanały do wcześniej pobranych mieszków włosów.

 

ETAP III

 

Etap trzeci to już ostatni. W tym etapie wszczepiane są mieszki włosów we wcześniej otwarte kanały. 

 


Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny i cechuje się wysoką skutecznością. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi w celu uzyskania dodatkowych informacji. 

Zaufaj naszym specjalistom

Przeszczep włosów aż 5000 graftów !

Juz teraz! Tylko 2100 euro!

opinie naszych klietnów

Masz pytania? Zadzwoń do nas
i dowiedz się więcej !

+ 48 506 593 158