Dlaczego właśnie my?

Nasza klinika wykonuje przeszczepy włosów najnowocześniejszymi metodami micro FUE i DHI . Nasz zespół składa się z wielu doświadczonych specjalistów w dziedzinie przeszczepów włosów. Co ważne, w Turcji wykonuje się największą ilość przeszczepów na świecie. Na wzgląd na ilość dokonywanych przeszczepów ich cena jest znacznie tańsza niż w Polsce, a używanie najnowszych technologii gwarantuje najwyższą na całym świecie skuteczność transplantacji włosów. Zabieg jest bardzo prosty, można połączyć go z wypoczynkiem w tym pięknym Tureckim mieście.

Dlaczego my?

Nasi specjaliści wykonali już tysiące udanych transplantacji włosów.

Używając najnowszych procesów w połączeniu z wysokiej jakości usługami i doświadczonymi lekarzami, możemy zapewnić najlepszy przeszczep włosów w Turcji z optymalnymi wynikami.

Klient może przy nas czuć się bezpiecznie.

Czas trwania zabiegu to zaledwie kilka godzin bez ryzyka dla Twojego zdrowia i w całkowicie bezpiecznych warunkach. Zawsze wyjaśniamy naszym klientom wszystkie etapy zabiegu, a już po kilku miesiącach zobaczysz jak włosy zaczynają rosnąć i będziesz mógł cieszyć się efektami przeszczepu.

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

PRZESZCZEP WŁOSÓW AŻ 5000 GRAFTÓW !

JUZ TERAZ! TYLKO 2000 EURO!

OPINIE NASZYCH KLIETNÓW

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !

Copyrights © 2020 OneHair.pl